سرویس تحویل فوری کالا

سرویس تحویل فوری کالا

سرویس تحویل فوری کالا

سرویس تحویل فوری کالا ، خدمت جدید فروشگاه اینترنتی شهر مدل هست که به جد می­توان گفت یکی از سریعترین ناوگان حمل و نقل کالا در داخل کشور به شمار می­آید، پیک شهر مدل در کمتر از دو ساعت در روزهای کاری مرسوله­ را به دست مشتری می­رساند البته زیر ساختهای این سرویس در حال حاضر در دو استان تهران و البرز فراهم شده و به زودی در تمامی ایران اجرایی خواهد شد.

مشتریان ویژه شهر مدل  که کد مشتری 7 رقمی مخصوص به خود را دارند می­توانند از این سرویس استفاده کنند ، البته مشتریان جدید که کد 7 رقمی در اختیار ندارند هم می­توانند به سرعت کد 7 رقمی دریافت نمایند و جزء تیم مشتریان ویژه شهر مدل شوند.

 

برای اینکه عضو تیم مشتریان شهر مدل شوید دو راه وجود دارد :

1- خرید بالای یک میلیون تومان ( چه در یک نوبت و چه در چند خرید مجزا )

2- معرفی 5 نفر از دوستان خود برای عضویت در سایت با کد معرف مخصوص مشتری

مورد اول برای دریافت کد 7 رقمی توضیح خاصی ندارد و فقط وبسته به حجم خرید بستگی دارد ، اما در راه دوم پس از ثبت نام به عنوان مشتری در سایت شهر مدل یک پیامک با کد چهار رقمی برای شما ارسال می­گردد. سپس دوستانی که معرفی نموده اید کد چهار رقمی را برای ایمیل زیر ارسال می­نمایند و بدین صورت عضو تیم مشتریان ویژه شهر مدل خواهید شد و کد 7 رقمی برای شما ارسال می­شود.

info@shahremodel.ir

در صورتی که کد 7 رقمی دریافت کردید پس از ثبت سفارش با شماره تماسهای موجود در سایت تماس بگیرید ، تیم پشتیبانی شهر مدل برای دریافت سریع محصول شما را راهنمایی خواهند کرد.

0
X